Turek Group

Náš tým

Matěj Turek

Matěj je “sériový” podnikatel a zakladatel fondu 10X. Svoji kariéru zahájil v EY, kde pracoval v oddělení transakčního poradenství. Za posledních 10 let investoval do více než 20 úspěšných podniků, kde intenzivně spolupracoval s jejich zakladateli při budování jejich podnikání. Matej získal titul v oboru ekonomie na Univerzitě Karlově v Praze a je držitelem titulu Chartered Financial Analyst.

Zinaida Podola

Zinaida má více než 10 let zkušeností především z oblasti poradenství ve fúzích a akvizicích a projektového řízení. Podílela se na M&A projektech nejen v České republice, ale ve východní Evropě a střední Asii. Zinaida vystudovala Vysokou školu ekonomickou a je držitelem titulu CFA.

Víťa Pur

Viťa je zkušený trader a podnikatel s více než 22 lety zkušeností v energetice a financích. Vita zaujímal vedoucí pozici v jednom z největších energetických a průmyslových holdingů v České republice a střední Evropě. Od roku 2017 Víťa spoluzaložil dva úspěšné technologické startupy. Víťa studoval právo a podnikání na univerzitě v Bernu.

Jan Krejčí

Jan získal mezinárodní zkušenosti jako analytik pro americký hedgeový fond. Po návratu do České republiky pracoval jako finanční analytik a finanční ředitel různých institucí. Působil také jako předseda představenstva české investiční společnosti. Jan má magisterský titul MBA z univerzity Stony Brook v New Yorku.

Děkujeme, že jste nás kontaktovali.
Brzy odpovíme na váš e-mail.